Porovnanie športových častí kočíkov Maxi-Cosi Adorra a Moon Style - ktorá je priestrannejšia?

Zodpovedané
4. feb 2021

Dobrý deň,

potrebovala by som poradiť, kde je väčšia športová časť - buď Moon Style, alebo Maxi Cosi Adorra?

Ďakujem

Ahoj,

Maxi-Cosi Adorra je ako pôvodne hlavne športový kočík určite priestrannejší, väčší v sedáku, Nie je extrémne veľký.

Maxi-Cosi Adorra

Oproti Moon Style do nej proste vojde aj väčšie dieťa.

Moon Style

Vždy si treba uvedomiť, že sú to kočíky otočné, preto sú priestorovo o niečo obmedzenejšie oproti kočíkom neotočným (aj pre striešku, ktorá pri takomto type musí byť priamo nad sedadlom, aj keď u Adorry je o trošku vyššie umiestnená). Čím viac miesta potrebuješ, tým skôr uvažuj o kompromise vlastnosti otočnosti a skôr sa obzri po neotočnom modele, ktorý obvykle vydrží dlhšie.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli