Petite&Mars Royal, Petite&Mars Street+ verzus Valco Baby Snap 4. Ktorý je najspratnejší do auta?

Zodpovedané
20. jún 2022

Ahoj,

potrebovala by som poradiť ohľadom nového športového kočíka. Momentálne mám Inglesina Aptica XT. Hľadám niečo spratnejšie do auta na nejaké výlety, dovolenky a tak.

Zaujal ma Petite&Mars Royal (možno aj Petite&Mars Street+ ak je lepší). Zvažujem aj Valco Baby Snap 4. Tam ich je aj viac druhov a neviem, ktorý by bol lepší.

Hlavne mi ide o to, aby to bolo spratnejší kočík do auta. Chcem, aby zvládol aj nejaký ten terén na výletoch, dovolenkách.

Ktorý kočík odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

ako najlepšia voľba mi príde Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade. Z týchto kočíkov je najskladnejší, najľahší a dá sa zakúpiť aj vo verzii Sport, teda s nafukovacími kolesami. Tie jeho jazdné vlastnosti o dosť zlepšujú a prejde aj terén. Oceníš u neho aj extra dlhú striešku, ľahké ovládanie a priestranné sedenie aj pre väčšie dieťa.

Držím palce vo výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia