Pasuje vanička Britax Smile III aj na Britax Smile 2?

Zodpovedané
13. dec 2023

Ahoj,

chcem sa poradiť o kompatibilite.

Pasuje vanička Britax Smile III aj na Britax Smile 2?

Ďakujem

Ahoj,

pôvodná vanička modelu Britax Smile 2 má iný typ adaptérov. Vanička vynovenej verzie modelu Britax Smile III prešla redizajnom, ktorý sa dotkol jej vzhľadu a aj zmeny adaptérov. Pribudla im funkcia pamäťových tlačidiel. Teda nie je potrebné držať obe súčastne pri odoberaní z konštrukcie. Na pohľad síce nevyzerajú odlišne, no funkčne sedieť nemusia. Nakoľko nemám osobne vyskúšanú takúto kompatibilitu, neviem Ti 100% odpovedať či bude vanička zo Smile III sedieť na starší model Smile 2.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally