Moon Resea S verzus Moon Relaxx. Ktorý kočík splní naše požiadavky?

Zodpovedané
13. apr 2022

Ahoj,

sme z Bratislavy a neviem sa rozhodnúť, ktorý kočík je lepší do mestského lesa a dedinu a zároveň na jazdu v meste v Bratislave.

Rozhodujeme sa medzi Moon ReSea S Edition (2022) a Moon Relaxx Mud (chceme teleskopickú rukoväť).

Elegantnejsi aj pevnejšia konštrukcia nám príde tá Resea S, ale zároveň má menšiu vaničku.
Čakáme letné júnové bábätko.

  • jazdíme zároveň aj dosť autom,
  • máme 183 cm a 166 cm,
  • od Moon kočíka očakávame lepšie zvládnutie mierneho terénu ako napr. Cybex Priam 3, ktorý je asi skôr vyložene mestský.

Vedela by si nám poradiť, ktorý model skôr zvoliť?

Ďakujem

Ahoj,

obidva kočíky sú dobrou voľbou!

Moon Relaxx Edition má o trochu väčšiu hlbokú vaničku, ale Moon Resea S má zase priestrannejší športiak. Rozdiel je aj vo výške rukoväte. Pri Moon Relaxx Edition ju nastavíš cca o 6 cm vyššie. Moon Resea S ju má v maximálnej výške 105 cm. Okrem designu si sú kočíky veľmi podobné, vrátane hmotnosti (cca 12 kg). Obidva majú nafukovacie kolesá a dobré odpruženie, takže si poradia aj s terénom. Hlboké vaničky sú umiestnené na výškových adaptéroch a nechýba u nich predlžovacia strieška, kvalitné matrace značky Träumeland a vetracie okienko na prednej strane. To napomáha lepšej cirkulácii vzduchu v horúcich letných dňoch a bábätko môže pri "pasení koníkov" pozorovať okolie. Športový sedák je obojsmerný. Samozrejmosťou je polohovateľná opierka nôh i chrbta až do úplného ľahu.

Ak sa Ti páči viac Moon Resea S Edition (2022), tak by som do neho išla. Ten rozdiel pri vaničke nie je veľký.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia