Má niektorý Bebetto kočík rukoväť, ktorá sa dá polohovať do alebo protismeru jazdy?

Zodpovedané
21. júl 2022

Ahoj,

žijem v meste a som veľmi aktívna. S kočíkom budem dosť chodiť po vonku (venčiť psíka).

Požiadavky:

  • pre novembrové bábo,
  • nutnosťou je ovládať kočík jednou rukou,
  • veľká vajicovitá vanička,
  • odvetrávanie,
  • dlhý nánožník nastaviteľný v športovej časti,
  • dostatok miesta na nákupnú tašku a veľká nákupná taška.

Mala som vybratý kočík Bebetto Luca Pro a Bebetto Bresso, ale zistila som, že rukoväť je len v jednom smere. Potrebovala by som, aby som mohla rukoväť polohovať do alebo protismeru jazdy.

Existuje Bebetto kočík s takou rukoväťou?

Ďakujem

Ahoj,

novšie kočíky značky Bebetto nemajú bohužiaľ prehadzovaciu rukoväť. Túto možnosť rukoväte má napríklad prevažná časť kočíkov Gesslein alebo model Bugaboo Cameleon 3 Plus. Nie sú to kočíky, ktoré by úplne zodpovedali Tvojim požiadavkám, ale určite si ich pozri.

Od kočíkov s prehadzovacou rukoväťou sa upúšťa. Pokiaľ by si na nej netrvala, tak odporúčam ešte Tutis Uno3+. Oproti Bebetto kočíkom je ľahší a má zvýšenú nosnosť u športiaka.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak neváhaj znova napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia