Ktorý športový spratný kočík je vhodný aj do ťažšieho terénu?

Zodpovedané
25. sep 2021

Ahoj,

hľadám športový kočík vhodný aj do ťažšieho terénu pre polročného synčeka. Chcem, aby sa dal dať do úplného ľahu, bol spratný a nech nezaberie veľa miesta v aute. Zároveň by som v ňom chcela občas povoziť aj dvojročnú dcérku.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

za mňa jednoznačne Thule Urban Glide 2 znesie dieťa až do 45 kg. Takže v pohode povozíš aj svoju dvojročnú dcérku, dá sa dať do úplného ľahu. Prejde aj náročný horský terén. A so správnymi doplnkami vytvoríš maximálne chránené pohodlie pre tvojho polročného synčeka.

Thule Urban Glide 2

Poprípade si pozri aj Bugaboo Buffalo, ktoré je výborným spoločníkom na cesty a horskú turistiku. Znesie však maximálne zaťaženie 17 kg, má korýtkový typ sedenia. No samotné mamičky sú s ním veľmi spokojné a vrelo ho odporúčajú.

Bugaboo Buffalo

Lacnejšie typy kočíkov ani neponúkam, pretože sa im rozpadne konštrukcia. Skutočne kvalitných kočíkov do horského terénu je málo. Odporúčam radšej priplatiť, alebo kúpiť kvalitný bazárový model ako lacný a po čase oči pre plač.

Držím palce pri výbere. Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally