Ktorý športový kočík zvládne rozbité chodníky a je vhodný pre 160 cm vysokú ženu?

Zodpovedané
4. júl 2023

Ahoj,

hľadám športový-cestovný kočík pre moju dcérku, ktorá má teraz 9 mesiacov. Chcem, aby nám vydržal čo najdlhšie.

Podmienky:

  • ľahký do 7 kg,
  • ľahko skladný,
  • nosnosť aspoň do 22 kg,
  • vhodný aj pre bábo,
  • pre 160 cm vysokú mamičku,
  • aby si poradil s rozbitými chodníkmi v meste a hrboľatými cestami,
  • buď čisto čierny, prípadne s hnedou - najradšej by som bola pre medený (niečo ako Peg Pérego Mon Amour farba).

Ďakujem

Ahoj,

nedávno som na podobnú otázku odpovedala, tak Ti ju sem pripnem pre inšpiráciu. Určite si v nej pozri model Petite&Mars Cross, ktorý by Ti vyhovoval.

Ak chceš cestovný kočík s väčšími kolesami, tak si pozri model Avova City Ranger. Vo farbe Black Gold alebo Bluefield s medenou konštrukciou spĺňa tvoje želanie medenej farby konštrukcie. A naviac získaš skutočne kvalitne odpruženého a ľahkého spoločníka.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally