Ktorý kočík má riadne hlbokú vaničku a vajíčko kompatibilné s podvozkom?

Zodpovedané
2. aug 2021

Ahoj,

potrebujem kočík pre druhé dieťatko - od narodenia. Mal by mať dostatočne veľkú hlbokú vaničku a vajíčko kompatibilné s podvozkom. Športovú čas nám netreba.

Bývame na dedine, takže skôr kočík na dedinu, ale aj cestovanie. Prípadne do terénu. A bolo by fajn, aby som ho vedela jednoducho sama zložiť do kufra bežného auta.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

veľmi neľahká otázka. Takáto kombinácia pokiaľ viem je len jedna. Teda ak beriem do úvahy, že chceš priamo kompatibilné vajíčko s podvozkom.

Určite si pozri Cam Dinamico Up, kúpiť ho môžeš v kombinácii, alebo ako samostatný podvozok s voliteľnou hlbokou vaničkou či autosedačkou. Autosedačka nie je síce u mňa top, čo sa týka kvality a bezpečnostných prvkov ale na krátke trasy autom je to ok.

Cam Dinamico Up

Potom pri miernom ústupku z tvojej strany, pre dokúpenie adaptérov na vajíčko zváž Riko Molla a Euro-Cart Campo.

Riko Molla

Euro-Cart Campo

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally