Ktorý kočík je kompatibilný s autosedačkou Maxi-Cosi Pebble 360?

Zodpovedané
22. sep 2021

Ahoj,

hľadám kočík dvojkombináciu. Chcem, aby bol kompatibilný s autosedačkou Maxi-Cosi Pebble 360 a využívaný v meste pre januárové bábätko.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

nakoľko uvádzaš iba veľmi málo kritérií na výber kočíka, tak prosím ťa ber tieto odporúčania, ako skutočne veľmi široko spektrálne.

Čo sa týka autosedačky Maxi-Cosi Pebble 360, tak sú desiatky kočíkov, ktoré sú s ňou kompatibilné.

Autosedačka Maxi-Cosi Pebble 360

Autosedačka Maxi-Cosi Pebble 360​​je vhodná pre deti od narodenia do cca 15 mesiacov (0 - 13 kg, do 83 cm). Je kompatibilná s otočnou základňou Maxi-Cosi FamilyFix 360.

Ako prvý by som uviedla kočík od rovnomennej značky Maxi-Cosi Adorra², ktorý spĺňa požiadavky mestského životného štýlu. Poskytne dieťaťu komfort a pohodlie. Ponúkne výhody rýchleho skladania, veľký nákupný kôš, XXL striešku a možnosť vymeniť korbu za hlbokú vaničku či autosedačku.

Maxi-Cosi Adorra²

Ďalším zaujímavým modelom z kompatibilnej značky je môj typ na model Quinny Hubb. Je to moderný športový či kombinovaný kočík s množstvom veľmi praktických funkcií, z ktorých najvýraznejšou je obrovský nákupný košík s postranným vreckom s nosnosťou až 20 kg! Na nerovných povrchoch oceníš aj bezúdržbové kolesá s pneumatikami plnenými penou.

Quinny Hubb Mono

Z rady Cybex ponúkam mestský model Cybex Eezy S-Twist+². Je to ultraľahký, ultraskladný mestský a aj cestovný športový kočík s väčším pohodlnejším sedadlom a s polohovateľnou opierkou na nohy. Má detské madlo a výškovo nastaviteľnú striešku.

Cybex Eezy S-Twist+²

Určite si pozri aj Easywalker Charley. Tento ľahký športiak je určený do mesta. Okrem nízkej váhy oceníš aj výbornú ovládateľnosť a kompaktné skladanie.

Easywalker Charley

Kukni aj modely Joie Versatrax, Joolz Day+, Moon ReSea, Nuna Mixx Next. A posledným, ktorý spomeniem je Petite&Mars Grand II.

Joie Versatrax

Joolz Day+

Moon ReSea

Nuna Mixx Next

Petite&Mars Grand II

Držím palce pri výbere. Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally