Ktorý golfový kočík má úplný ľah?

Zodpovedané
10. jan 2023

Ahoj,

hľadám golfový kočík na leto.

Moje požiadavky:

  • úplný ľah 180 stupňov,
  • odpružené kolesá, ktoré zvládnu mačacie hlavy a rozbité chodníky,
  • predĺžená strieška, ktorá sa dá dať stiahnuť úplne dolu,
  • nie palice.

Športiak máme Easywalker Jimmey.

Vies poradiť ľahší kúsok?

Ďakujem

Ahoj,

cestovných kočíkov s úplným rovným 180-stupňovým ľahom je na trhu málo. Väčšina kočíkov má skoro úplný ľah, ktorý je podobný dieťaťu v posteli s hlávkou položenou na vankúši.

Úplný ľah má Easywalker Jackey XL, no nemá Tebou požadovanú dĺžku striešky. Kolesá má jedny z najlepšie odpružených a najväčších na trhu pre tento typ kočíka. O jeho menšom bratovi som napísala podrobnú recenziu.

Veľmi vyhľadávanou voľbou cestovných kočíkov pre Vás vyšších je Nuna TRVL . Má výšku rodičovskej rukoväte až 111 cm. Absencia zadnej osi vyhovuje dlhým nohám vysokých rodičov, ktoré o ňu zbytočne nezakopávajú. S kombináciou vajíčka, alebo vložnej tašky vytvoríš dokonalý cestovný set od narodenia. Má funkciu samoskladania, ktorú nájdeš aj u Jackey XL.

Z dvojkombi ľahších modelov vhodných aj na cestovanie a aj ako hlavný kočík vyberám Nuna Triv Next. Má menšie kolesá ako jeho väčšia verzia Nuna Mixx Next. Tieto kočíky boli pre vysokých rodičov priamo výrobcom dizajnované. A vzhľadom na to spĺňajú všetky potrebné parametre, aby Vám uľahčili život s dieťaťom.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally