Ktorý cestovný kočík je pohodlný?

Zodpovedané
23. júl 2022

Ahoj,

neviem sa rozhodnúť medzi týmito kočíkmi:

Hľadám kočík, ktorý bude skladný, ľahký, úplný ľah, vetranie, okienko v strieške, kolieska najlepšie odpružené. A nech čo najmenej hrkoce.

Ktorý kočík spĺňa moje kritéria?

Ďakujem

Ahoj,

podľa Tvojich požiadaviek hľadáš cestovný kočík na dovolenku k moru.

Caretero Alfa vylúčim hneď na začiatku. Je to kočík bez úplného ľahu. Je vhodný pre dieťa, ktoré už dovŕšilo jeden rok.

Z ostatných spomenutých modelov cestovných modelov by som Ti odporučila Cam Compass. Má najväčšie sedadlo a aj výšku chrbtovej opierky. Menšie 15 cm kolieska sú všetky kvalitne odpružené. Bočné vetranie je spolu s otvoriteľnou chrbtovou opierkou nadmieru dostačujúce. Váhu a nosnosť sedadla má skoro zhodnú so všetkými ostatnými modelmi.

Pre inšpiráciu si nezabudni pozrieť naše MK videá: "Ako vybrať cestovný kočík?" a "Ako vybrať ľahký a skladný kočík?"

Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally