Ktoré vajíčko bude pasovať na dvojkombináciu Noordi Sole Go?

Zodpovedané
31. okt 2023

Ahoj,

chcela by som sa poradiť.

Ktoré vajíčko bude pasovať na dvojkombináciu Noordi Sole Go?

Hľadala som po nete, ale nenašla som informácie.

Ďakujem

Ahoj,

potrebuješ originálne adaptéry značky Noordi (viď pripojený obrázok), ktoré sú kompatibilné s kočíkmi Noordi Sole, Noordi Sole Go, Noordi Fjordi, Noordi Luno. Zároveň sú kompatibilné aj s kočíkmi iných značiek ako sú Adamex Gallo a Bexa Fresh.

Pripájam Ti sem aj dlhý zoznam kompatibilných autosedačiek:

  • Maxi-Cosi – Cabrio Fix, pebble, Pebble Plus, Rock
  • BeSafe – iZiGo, iZiGo Modular
  • Cybex – Aton Q, Aton M, Cloud Q, Cloud Z, Aton M (i-size), Aton S2 i-size, Aton B2 i-size
  • Joie – iGemm
  • Nuna – Pipa Next, Arra
  • Kiddy – Evo Lunafix, Evolution Pro 2, Evoluna i-Size
  • Jané – Koos iSize*, Groowy + Nest iSize* (* requires the additional Jane Pro-fix to Multi Car Seat Converters )
  • Recaro – Privia
  • Noordi – Group 0+ Infant Car Seat
  • Avionaut – Pixel (Pro), Cosmo

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally