Ktorá dvojkombinácia nemá korýtkové sedenie?

Zodpovedané
13. okt 2022

Ahoj,

páčia sa mi kočíky Easywalker Harvey2, Easywalker Harvey3 a Joolz Day+. Majú však korýtkové sedenie a to ja nechcem.

Vieš mi poradiť nejaké podobné dvojkombinácie s normálnym sedením?

Ďakujem

Ahoj,

je veľa nekorýtkových dvojkombinácií.

Napríklad Easywalker Jimmey má úplný rovný ľah a nákupný košík unesie 10 kg nákup. Má gumové kolesá odolné voči prepichnutiu s odpružením a vlastnosťami, ktoré pripomínajú nafukovacie kolesá. Defekt s nimi nehrozí. Podrobnješie som jeho vlastnosti rozpísala v krátkom podrobnom článku.

Joolz Hub+ je tiež dobrou voľbou. Jedná sa o kvalitný, ľahší kočík s veľmi dobrými vlastnosťami. Má o čosi užšie sedenie, ktoré nemusí byť pre väčšie dieťa okolo 2 rokov dostatočne pohodlné. Každopádne sa jedná o super kočík, ktorý odporúčam rada a má väčšinou dobré hodnotenia.

Prípadne mi napíš podrobnejšie vlastnosti a funkcie, ktoré od kočíka očakávaš a napíš mi do poradne opäť. Takto by som mohla vymenovať veľa kočíkov a ani jeden by Ti nemusel vyhovovať.

Inšpiruj sa našim článkom alebo si pozri video:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally