Kombinovaný kočík Bebetto Vulcano 2017 - informácie?

Zodpovedané
26. mar 2020

Ahoj Eli,

vieš mi poskytnúť nejaké informácie ku kočíku Bebetto Vulcano 2017?

Zvažujem ho kúpiť,
ďakujem pekne

Ahoj,

Bebetto Vulcano je na svoju cenovú kategóriu dobrý, robustný kombinovaný poľský model. Ak hľadáš niečo takéto - väčšie, napríklad na dedinu, odpružené s priestrannou oválnou vaničkou, športiakom a cena je priorita, tak za mňa môže byť. Je to ale, ako väčšina typov v tejto kategórii, ťažší a nie veľmi skladný model. Na časté cestovanie autom, nakladanie, vynášanie schodmi a pre drobnú maminu by som ho nevybrala. Ale ako niečo lacnejšie no schopné a aj na nerovnosti, pričom skladnosť nie je podmienkou. Je to dobrá voľba.

Bebetto Vulcano 2017

Ak by si chcela nejaké alternatívy, ľahší a spratnejší by bol Espiro Only.

Espiro Only 2020

Drahší a vyšší model by som pozrela skôr Nico Estilo ako model s bezúdržbovými kolesami. Prípadne Anex Quant či Tutis Uno.

Bebetto Nico Estilo Pro

Anex Quant

Tutis Uno

Z nepoľských by som ja osobne kvôli priestoru a odpruženiu + fajn váhe zasa pozrela ABC Design Salsa 4.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli