Je súčasťou kočíka Moon No. One 2 aj nánožník na športovú časť?

Zodpovedané
23. aug 2022

Dobrý deň,

kúpili sme kočík Moon No ONE 2.0, ale ešte ho nemáme doma.

Je ku kočíku pribalený aj nánožník na športovú časť?

Pasujú na tento kočík aj nánožníky značky Pinkie?

Tie máme po staršom dieťati.

Ďakujem

Ahoj,

súčasťou základnej výbavy kočíka Moon No ONE 2.0 nánožník na športovú časť nie je.

Záleží však od predajcu, ktorý ho predáva. Pretože teraz mnohí predajcovia ponúkajú špeciálne akcie. V nich dávajú ku kočíku rôzne príslušenstvo, ako napríklad pláštenku + druhú sadu nafukovacích kolies do terénu.

Čo sa týka Pinke nánožníka, tak neviem, ktorý presne máš. Preto Ti neviem odpovedať na Tvoju otázku. Tieto nánožníky bývajú rôzne, sú univerzálne, nepadavé alebo sú určené na viacero modelov naraz. Takže možno Ti sadne.

Možno Ti pomôže odpoveď na podobnú otázku, na ktorú som nedávno odpovedala. Skús si ju prečítať.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally