Je možné pomocou adaptérov dať na Coletto Fado akékoľvek vajíčko Cybex?

Zodpovedané
29. nov 2023

Ahoj,

mám kočík Coletto Fado.

Je možné pomocou adaptérov dať na tento kočík akékoľvek vajíčko Cybex?

Teda konkrétne Cybex Cloud T i-Size (0 - 13 kg), Cybex Aton M.

Ďakujem

Ahoj,

ak máš ku Tvojmu kočíku Coletto Fado originálne adaptéry, tak tie pasujú pre viaceré známejšie značky autosedačiek - tzv. vajíčok ako sú: Maxi-Cosi, BeSafe, Maxi-Cosi, Cybex a iné.

Na adaptéry je možné nasadiť novšie či staršie modely autosedačiek od značky Cybex, teda aj vajíčka Cybex Cloud T i-Size, alebo Cybex Aton M. Našťastie sa im nemenil dizajn, takže aj novšie autosedačky stále pasujú na staršie typy adaptérov.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally