Je možné dať na kočík Britax B-Motion 4 Plus vaničku Britax Strider M alebo Britax Smile 3?

Zodpovedané
5. máj 2022

Ahoj,

mám kočík Britax B-Motion 4 Plus.

Je možné dať na môj kočík vaničku Britax Strider M alebo Britax Smile III?

Ďakujem

Ahoj,

áno, je to možné.

Na model Britax B-Motion 4 Plus je možné pripojiť hlbokú vaničku od Britax Smile III. A tým pádom by mala sedieť aj vanička z novšieho modelu Britax Strider M, pretože má rovnaký typ adaptéra.

Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia