Existuje opierka nôh na Britax B-Motion 4 Plus?

Zodpovedané
10. apr 2022

Ahoj,

kúpila som bazárový Britax B-Motion 4. Chcela som Britax B-Motion 4 Plus, ale po dvojhodinovej jazde kočíkom som zistila, že to je Britax B-Motion 4

Opierka nôh nejde do roviny, ale vzali sme ho.

Kde kúpim opierku nôh?

Na internete som nič nenašla a našej 9 mesačnej dcére to vadí. Vo fusaku sa zošmykuje z kočíka. Inak do terénu a na naše prechádzky so psami to myslím bude dobrý kočík.

A ešte hľadáme kočík, ktorý je ľahšie skladateľný, ľahší celkovo, autom do mesta/na nákupy. Niečo krajšie ako je Bitax s látkovým madlom. A hlavne pre vyšších rodičov a dlhé dieťa.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

opierku nôh je možné kúpiť napríklad na e-shopu ma-tata.cz.

Čo sa týka ľahších a skladnejších kočíkov, odporúčam napríklad tieto obľúbené modely - Inglesina Maior, Cybex Eezy S+², Easywalker Jackey, Ergobaby Metro či Baby Jogger City Tour 2. Všetky majú ľahké skladanie, dobré jazdné vlastnosti a sú zároveň priestranné aj pre väčšie dieťa. Pozri si ich, možno Ťa nejaký z nich zaujme 🙂.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia