Easywalker Harvey verzus Easywalker Jimmey. Je lepšie korýtkové sedenie alebo sedenie do roviny?

Zodpovedané
11. aug 2023

Ahoj,

hľadám kočík, ktorý bude vhodný aj do terénu. Bývame na dedine. Najviac ma oslovil Easywalker Jimmey aj z dôvodu, že sme vyšší a očarili nás výškové nadstavce, ľahká skladateľnosť a odpružené kolesá. Easywalker Harvey je tiež dobrý, zvládli by sme to aj bez výškových nadstavcov.

Je lepšie korýtkové sedenie alebo sedenie do roviny?

Máš skúsenosť s reklamáciou týchto kočíkov?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

na rovnakú otázku som nedávno odpovedala, takže Ti sem moju odpoveď pripínam:

A čo sa reklamácií týka, tak záleží aj od miesta kúpenia. Väčšinou však pri uznaní oprávnenosti bývajú bezproblémové a rýchlo vybavené k spokojnosti reklamujúceho.

Na trh prichádazjú novšie modely Easywalker Harvey5 Air, Easywalker Harvey5 Premium, Easywalker Harvey5 a Easywalker Harvey5 Premium Air.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally