Designový verzus praktický kočík pre prvé dieťa. Ako sa rozhodnúť?

Zodpovedané
19. feb 2024

Ahoj,

budem mať prvé bábo - chlapčeka. Neviem, či urobiť radosť sebe s nádherným designovým kočíkom Kinderkraft 3v1 Prime 2 Sandrose Beige, alebo Kunert Ivento Glam Eko so zlatou konštrukciou alebo Sojan Happy Extra 2023.

A či radšej zvoliť cestu cenovo dostupnej kvality Cybex Balios S Lux Black Sky Blue.

Keďže ide o prvé bábo, neviem nakoľko sa dá zosúladiť kvalita a design. Ide mi najmä o ľahké skladanie, odpruženie, ergonómiu pre bábo. Chcem, aby bábo malo najväčšie pohodlie.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

myslím si, že si si krásne odpovedala sama. Aj keď dizajn lahodí oku!

Kočík má byť v prvom rade praktickým pomocníkom pre mamičku a útulným miestom plným pohodlia pre dieťaťko.

Kým pristúpiš k výberu toho správneho kočíka pre Teba, tak si prečítaj moju nedávnu a rozsiahlejšiu odpoveď. Pomáha ako navigácia zadania správneho smeru k výberu toho pravého kočíka práve pre Teba:

A nezabudni, že kočíky sa predávajú aj v našom e-shope! Pozri si hlavne ponuku Výhodných setov, ktoré sme pre Teba a aj ostatné mamičky s láskou priravili:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally