Dá sa zohnať strieška na vaničku kočíka X-Lander X-Run?

Zodpovedané
8. aug 2023

Ahoj,

kúpila som kočík X-Lander X-Run a vanička má krátku striešku. Chcela by som ju predĺžiť. Viem, že sa dá nazipsovať.

Dá sa ten šilt zohnať?

Ďakujem

Ahoj,

náhradná originálna strieška alebo iné predĺženie striešky pre Tvoj X-Lander X-Run sa nepredáva. Viem, že niektoré mamičky tento problém riešia aj prešitím striešky.

Fajn vychytávkou sú aj rôzne slnečné clony. Pozri si napríklad od značiek Diago, Petite&Mars alebo Zopa - možno Ťa oslovia.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally