Dá sa riešiť vetracia časť na športovej časti Moon Rocca Edition?

Zodpovedané
26. okt 2023

Ahoj,

mám kočík Moon Rocca Edition.

Dá sa riešiť vetracia časť na športovej časti Moon Rocca Edition?

Predtým som to neriešila, no teraz v chladnom období mi to dosť vadí.

Ďakujem

Ahoj,

nie som si istá či ma skúsaš, alebo si si pomýlila model kočíka, ktorý vlastníš. Pretože staršie kočíky značky Moon, ako je aj Tvoj model Moon Rocca Edition nemajú zabudované odvetranie na zadných častiach sedadiel.

Vetraním alebo perforáciou sedadla boli vybavené iba dva modely – Moon Gio Edition + a Moon Piú.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally