Dá sa prepojiť podvozok Britax B-Motion 3 a vanička Britax Go Big?

Zodpovedané
13. sep 2023

Ahoj,

chcem sa poradiť ohľadom možnosti prepojenia.

Dá sa prepojiť podvozok Britax B-Motion 3 a vanička Britax Go Big?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

hlboká vanička a športové sedadlo modelu Britax Go Big má špecifický tvar adaptérov, ktoré pasujú iba na modely "Go". Na žiadny iný typ konštrukcie ich nenasadíš.

Nedávno som na podobnú otázku odpovedala, tak Ti ju sem pripínam:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally