Cybex Priam 3 verzus Cybex Priam 4. Musím kupovať nový podvozok?

Zodpovedané
31. mar 2022

Ahoj,

potrebujem radu odborníčky. Aktuálne mám Cybex Priam 3 (2020) športovú časť a som s ním spokojná. Keď prišiel Cybex Priam 4 a videla som tú zvýšenú vaničku, tak ma to dostalo.

Je možné, aby som k druhému dieťatku nemusela kupovať celý nový podvozok a pritom ju mať takto vysoko?

Mám 180 cm a nechcem mať bábätko pri kolenách.

Je možné dať napr. novú, alebo aj staršiu verziu na tie adaptéry, ktoré mám na pripojenie vajíčka?

Alebo budem musieť kúpiť ten nový podvozok?

Ďakujem

Ahoj,

bohužiaľ Ťa nepoteším, ale podľa informácií z Vanda store majú nové podvozky iné adaptéry a nie sú tak so staršími podvozkami kompatibilné. Ani staršie adaptéry k vajíčku údajne nemožno pripojiť na novú vaničku. Jedinou možnosťou je kúpa nového podvozku.

Je to škoda, tiež som dúfala, že kompatibilita pri hlbokej vaničke bude zachovaná. Nie každému sa výškovými adaptérmi trafili vkusu.

Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia