Bude staršia hlboká vanička Thule Urban Glide 2 pasovať aj na novší model 2021?

Zodpovedané
17. aug 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom vaničky.

Bude pasovať vanička kupovaná ku kočíku Thule Glide 2 2019 na konštrukcii Thule Urban Glide 2 2021?

Zásadný rozdiel vo vaničke 2019 a 2021 ja veru nevidím.

Ďakujem

Ahoj,

hlboká vanička THULE Urban Glide Bassinet je kompatibilná s kočíkmi Thule Glide, Thule Urban Glide, Thule Urban Glide Double, Thule Glide 2, Thule Urban Glide 2 a Thule Urban Glide 2 Double (nie je možné umiestniť dve vaničky vedľa seba).

Rozdiel v ročníkoch bola zmena farby poistky a farba adaptérov. Pôvodne bola poistka modrá a aj na upevňovacích adaptéroch bola použitá modrá farba.

Po novom to tak už nie je. Poistka je sivá a adaptéry sú čisto čierne.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally