Britax B-motion 4 Plus so sedákom z Britax Affinity - bude polohovateľný? A sadne naň BM strieška?

Zodpovedané
14. máj 2020

Dobrý deň,

z Vašich príspevkov som sa dočítala, že korýtko z Britax Affinity sa dá nasadiť pomocou adaptérov na Britax B-Motion 4. Bude korýtko normálne polohovatelné aj na konštrukcii B-Motion?

A tiež, myslíte, že strieška z B-Motion by sedela aj na korýtko z Affinity? (ak by to šlo, použila by som striešku z B motion, ktorú už mám a nemusela by som kupovať ďalšiu).

Ďakujem pekne za odpoveď.
Anna

Ahoj,

na Britax B-Motion 4 Plus nasadíš s príslušnými adaptérmi sedák Britax Affinity a pôjde potom aj polohovať. Pozor by som si tam dala skôr na ťažisko kočíka, ktoré sa zmení.

Striešku z neotočného B-Motion však na sedadlo Affinity - úplne iného tvaru, užšie a s inými úchytmi - nedáš, to nepôjde. Tá bude musieť byť z Affinity.

Britax B-Motion 4 Plus

Britax Affinity

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli