Baby Monsters Fresh (športový kočík) - aká je výška sedáku od zeme?

Zodpovedané
3. feb 2020

Zaujimalo by ma, ci nevies nahodou vysku sportoveho sedenia od zeme. Napr. u Joie Versatrax pises, ze je az 60 cm.

Dakujem

Ahoj,

u Joie Versatrax píšem výšku sedadla, lebo je oficiálne udávaná - ako zaujímavá a špeciálna pre typ kočíka je preto výrobcom aj silne prezentovaná. Mnoho mamičiek totiž ocení vyššie umiestnené sedadlo!

Joie Versatrax

Baby Monsters Fresh nie je nijako špeciálne vysoký - bude to klasických okolo 50 cm - nie veľmi viac. Pridávam aj fotografiu s mamičkou. Každopádne ak hľadáš niečo vysoké, asi to nebude to pravé pre teba. Úplne presné číslo ale nemám odmerané.

Baby Monsters Fresh

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli