Americký kočík Austlen Entourage - je u nás dostať? Kde sa dá kúpiť?

Zodpovedané
17. dec 2020

Ahij Eli,

Chcela by som sa ta opytat ci nevies, kde by sa dal zakupit kocik Austlen Entourage, asi sa u nas na Slovensku nebude dat.

Dakujem pekne

Ahoj,

žiaľ, táto americká špecialistka u nás dostupná nie je že vôbec. A už má pár rôčkov, takže ani na trhu inde nie je nejak veľmi rozšírená - je to taký niche produkt.

Takže sa s predstavou Austlen Entourage budeš musieť asi rozlúčiť. Sama neviem, ako by som ho sem dostala.

Austlen Entourage

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli