Aký športový kočík má veľký nákupný košík a je vhodný pre 187 cm vysokú ženu?

Zodpovedané
25. apr 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík pre 187 cm vysokú ženu. Kočík nemusí byť otočný v oboch smeroch. Musí mať väčší nákupný košík a ideálne bezúdržbové kolesá by potešili. Rozpočet je obmedzený.

Aký kočík odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

škoda, že nepíšeš, aký máš maximálny cenový limit.

Z bazárových kočíkov odporúčam jednoznačne Britax B-Motion 4 Plus. Ten sa dá zohnať za veľmi dobrú cenu. Samozrejmosťou sú bezúdržbové gumové kolesá, nastaviteľná rukoväť až do výšky 112 cm, predĺžená strieška a priestranný nákupný košík. Zaujme Ťa určite aj jeho extra priestranné sedenie s polohovaním nôh, vďaka tomu je kočík vhodný aj pre väčšie dieťa. Nevýhodou je vyššia hmotnosť (11,5 kg), ale skladá sa ľahko a aj celkové ovládanie a manipulácia s ním je ľahká.

Ak by si chcela nový kočík, tak ma napadá cenovo výhodný Petite&Mars Street+ RWS. Oproti Britax je ľahší a o niečo menej priestranný. Bicykle má tiež bezúdržbové, gumové a rukoväť nastavíš do výšky 108 cm.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia