Aký priestranný kočík do terénu pre vyšších rodičov?

Zodpovedané
3. jan 2024

Ahoj,

chcela by som požiadať o pomoc s výberom kočíka.

Mám syna (16 mesiacov, 94 cm a 16 kg) a zháňam športový kočík, kde mi bude môcť aj spať, nebude mu malý a budem s ním môcť aj do terénu.

Moja výška je 173 cm, manželova 185 cm. Cena a príslušenstvo sú mi jedno, budem rada, že niečo budeme mať.

Ďakujem

Ahoj,

Thule Urban Glide 2 je väčšinou odpoveďou pre vyšších rodičov, ktorí potrebujú športový kočík do terénu. Nie všetkým však vyhovujú jeho dlhšie rozmery po zložení. Na trh vo februári 2024 príde aj jeho nástupca hneď v dvoch podobách. Prvou je vynovená trojkolesová verzia Thule Urban Glide 3. Druhou je jeho nová štvorkolesová verzia Thule Urban Glide 3 4W.

Rok 2024 prináša viacero výborných kočíkov v rôznych cenových reláciách, ktoré mi nedá nespomenúť.

Spojenie otočnosti, vhodnosti pre vyšších rodičov a terénu, prináša aj nový model ABC Design Salsa Run.

Z cenovo dostupných noviniek je tu aj dizajnovo čistý model Kinderkraft Helsi.

A samozrejme medzi najpriestrannejší a najobľúbenejší model, ktorý je na trhu už dlhšie patrí aj Baby Jogger Summit X3.

Ktorýkoľvek z nich si vyberieš, určite nebudeš ľutovať. Či už dáš prednosť drahšiemu mainstreamovému alebo skôr cenovo dostupnejšiemu elegantnému modelu kočíka do terénu.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally