Aký ľahký, skladný kočík k Thule Urban Glide 2?

Zodpovedané
9. jún 2022

Ahoj,

mám kočík Thule Urban Glide 2 a potrebujem k nemu nejaký ľahký, skladný kočík do mesta, do parku, do MHD, aby bola jazda príjemná. Teda s odpružením. Dcére pri Thule vadí poloľah.

Uvažujem o kúpe Inglesina Quid2 alebo Easywalker Miley.

Ktorý je vhodnejší?

Máš aj iné odporúčanie?

U Quida sa trošku obávam, že nemá odpruženie zadných koliesok.

Veľmi ďakujem!

Ahoj,

obidva sú veľmi dobrou voľbou. Ide skôr o cestovný typ kočíkov, ale nenáročný mestský terén zvládnu.

Ak chceš viac všestrannejší a odpruženejší kočík, tak by som odporučila skôr Inglesina Maior. Kolesá má väčšie a všetky odpružené, takže jazdné vlastnosti sú lepšie. Hmotnosť má o niečo málo väčšiu (7,9 kg), ale stále patrí medzi tie ľahšie kočíky.

Ak Ťa zaujal Easywalker Miley, tak odporučím skôr Easywalker Miley2, ktorý je ešte priestrannejší. Prípadne stojí za zváženie aj Easywalker Jackey, oproti Miley má väčšie kolesá, dlhšiu striešku so šiltom a automatické skladanie.

Najlepšie odpruženie má model Inglesina Maior. Pokiaľ Ti nevadí vyššiu hmotnosť, tak by som odporučila jeho. Ak chceš ešte viac skladnejší a ľahší kočík, tak by som išla do Easywalker Miley2.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia