Aký kočík do lietadla a na cestovanie?

Zodpovedané
9. nov 2023

Ahoj,

dcérka bude mať 1 rok, veľa cestujeme. Máme Britax Smile 4. Je to skvelý tank na všetky terény s mega veľkým priestorom na veci a s obrovskou strieškou. Je však ťažký, veľký a som z neho unavená.

Hľadáme variantu do lietadla, na cesty. Kočík musí byť pohodlný pre malinkú, nech sa naozaj vyspí, necíti všetky terény a nebude s ňou kočík hrkútať a nebude jej svietiť slnko.

Pozerala som EasyWalker Jackey, Cybex Eezy. Máme dokonca úplne nový Bugaboo Bee 6. Ten ma vôbec nepresvedčil a malinká v ňom nevie zaspať.

Vieš nám poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

na veľmi podobnú otázku som nedávno odpovedala. Sú v nej spomenuté všetky kočíky ako je aj Joie Parcel (TM), ktoré by som odporučila aj Tebe. Aby som sa preto neopakovala, tak Ti ju sem pripínam:

Riešením by mohol byť aj model Cybex Eezy S-Twist+², pretože na trhu je pomenej kočíkov s kolmým sedom. Eezy S-Twist+² je ultraľahký a ultraskladný športový kočík určený na cestovanie a pre rodičov, ktorí sa pohybujú po meste. Nízka váha a výborná manipulovateľnosť mu umožňujú ovládanie jednou rukou. V prípade častého cestovania autom či potreby každodenného skladania pre úschovu kočíka zaujme jednoručným zložením s funkciou samostatného státia. Športové sedenie je možné napolohovať do skoro úplne rovného ľahu. Vďaka menším bočniciam má dieťa dostatok súkromia a je chránené pred nevľúdnym počasím.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally