Akú ľahkú dvojkombináciu odporúčaš pre júnové bábätko do mestského terénu?

Zodpovedané
16. apr 2022

Ahoj,

hľadám dvojkombináciu pre júnové dieťatko pre priemerne vysokých rodičov (164 a 178 cm).

Požiadavky:

  • ľahší,
  • menší,
  • jednoducho skladateľný a ovládateľný (máme malý výťah cca 107x80 cm),
  • do mestského terénu (s prihliadnutím na často zlý stav sídliskových chodníkov, obrubníky atď.),
  • športová časť s možnosťou úplného ľahu, jazdy v oboch smeroch a bez korýtkového sedenia,
  • hlboká vanička s možnosťou vetrania.

Náš pôvodný výber Joolz Hub+ nás naživo sklamal umiestnením hlbokej vaničky. Zdá sa nám naozaj veľmi nízko a zaslúžila by si adaptéry na vyvýšenie.

Aké sú Tvoje odporúčania pre správnu dvojkombináciu?

Ďakujem

Ahoj,

ja by som určite odporučila kočíky značky Moon. Patria k tým ľahším a skladnejším. Navyše majú dobre odvetrávanú vaničku, kvalitný matrac a celkovo super prevedenie. Viac som sa rozpísala v tejto otázke z poradne, tak na otázku pozri. Možno ťa niektorý z kočíkov zaujme.

Konkrétne to sú tieto modely.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia