Aké adaptéry na kočík Roan Bass Next?

Zodpovedané
28. sep 2022

Ahoj,

máme kočík Roan Bass Next 2-kombináciu. Vajíčko máme Maxi Cosi Tinca.

Kúpila som adaptéry na kočík Roan Bass Next, lenže na konštrukciu kočíka mi nepasujú. Nedajú sa mi tam nasadiť.

Aké adaptéry mám ešte vyskúšať?

V prílohe posielam foto adaptérov, ktoré sa nedajú nasadiť.

Ďakujem

Ahoj,

kompatibilita adaptérov vajíčka a kočíka Roan Bass Next súvisí aj s jeho dátumom výroby.

Ak máš model, ktorý bol vyrobený od 12/2019, tak potrebuješ tieto adaptéry z fotky.

Sú kompatibilné na podvozky kočíkov:

Kompatibilné pre pripevnenie autosedačky typu:

  • Maxi-Cosi
  • Cybex
  • Kiddy
  • Recaro
  • Avionaut Kite
  • Joie
  • Zopa X1
  • Be safe

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally