Aká podložka pasuje do nového športového kočíka Cybex Balios S Lux 2023?

Zodpovedané
4. nov 2023

Ahoj,

rada by som sa poradila. Rozobrali sme celý kočík a pásy sú zašité. Tým pádom sa zdá, že tam pasuje iba originál podložka Cybex. Tá sa mi však nepáči.

Ktorá podložka pasuje do nového športového kočíka Cybex Balios S Lux 2023?

Pravdepodobne staršie modely tohto kočíka mali odopínateľné pásy, ale tento ich nemá.

Ďakujem

Ahoj,

Cybex Balios S Lux vyšiel pre rok 2023. Od svojho predchodcu Cybex Balios S Lux 2020 sa líši predovšetkým novým pneumatickým odpružením konštrukcie, zvýšenou 10 kg nosnosťou nákupného košíka a vylepšený bol aj spôsob zapínania 5-bodových pásov, ktorý je teraz podobný tomu v autosedačkách. Sú teda priamo pripevnené ku konštrukcii.

Potrebuješ teda podložku či vložku, a aj fusak do športového sedadla, ktoré majú prispôsobivé nasadenie na pásy (viď. obrázok).

Všetky známe značky som spomenula v tejto mojej odpovedi, ktorú Ti sem pripínam:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally