Aká podložka je vhodná do Cybex Beezy?

Zodpovedané
18. sep 2023

Ahoj,

mám objednaný Cybex Beezy a hľadám nejakú podložku, aby zostal dlhšie čistý.

Vieš mi poradiť?

Plus fusak, ktorý nemusí byť veľmi teplý. Max. do 1. stupňa.

Ďakujem

Ahoj,

môžeš použiť originálnu podložku značky Cybex, ktorá pasuje do všetkých jej modelov. Je to poťah, ktorý na sedadle kočíka kontroluje vlhkosť a zároveň zabezpečuje kvalitnú cirkuláciu vzduchu. Dieťa ostáva aj v teplom letno období v suchu a v pohodlí. Je vyrobená z mäkkého viskózového materiálu z bambusovej celulózy.

Alebo môžeš zakúpiť podložku inej známej značky. Napríklad:Petite&Mars, Emitex, Vlnenka atď. Podložka však musí mať zadnú stranu rozopínateľnú, inak do nej bezpečnosntné pásy nevložíš.

Čo sa fusaku týka, tak na trhu je ich široké množstvo. Môžeš opäť zakúpiť jeden z originálnych fusakov značky Cybex – Snogga, Gold... Alebo fusak inej známej značky. Záleží od Tvojho vkusu a zvolenia veľkosti.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally