Dostanem pôžičku, keď som sa teraz vrátila do práce po rodičovskej dovolenke?

Zodpovedané
23. apr 2024

Dobrý deň,

vo februári som sa vrátila do práce po rodičovskej dovolenke. Potrebujem pôžičku okolo 13 000 EUR. Mám 1000 EUR v hrubom.

Je šanca, že pôžičku dostanem?

Ďakujem

Dobrý deň,

na pôžičku 13 000 EUR potrebujete tak 725 - 750 EUR mesačne v čistom (pre istotu), ak máte 1 dieťa. Ak viac, tak o to vyšší príjem (za každé dieťa tak o 130 EUR mesačne viac).

Ak ste predtým pracovali a vrátili ste sa po rodičovskej dovolenke naspäť do pôvodnej práce, tak vo viacerých bankách to viete riešiť už po 1 odpracovanom mesiaci (VÚB, Tatra banka, Unciredit, mBank), v ostatých po 3 mesiacoch (teda v máji).

Ak máte novú prácu, tak vo viacerých po 3 mesiacoch a v niektorých po 6-tich.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk