Pregabalin 75 mg - skúsenosti s vysadením a Almiral 100 mg

lindass
2. nov 2021

Akú skúsenost mate s liekom pregabalin Mylan alebo sandoz 75mg odoznednim príznakov s vysadenia a mali ste bolesti pri chôdzi ešte s postupnom až uplnim vysadením co môže človek očakávať je zmeny 🤔užívanie na nervové korene na teda dg:chodroza disku zníženej platničke l5....?, +Nervové korene utlácany nerv.... PRT pod ct infúzie poznám.... Samozrejme cvičenie je najlepšia cesta aj keď dlhšie trvá s chrbticou hlavne platničkami. Aké lieky vám skutočne pomohli a iné veci k tomu samozrejme niečo iné je to individuálne

lindass
autor
2. nov 2021

chcela by som sa spýtať na na liek pregabalin 75 mg sandoz alebo Mylan ľudí ktorý užívali tento liek drieková chrbtica teda platničky-napr chondroza teda aj nervové korene l5s1 atď. Aké skúsenosti aj s vysadení ci ste mali problémy s nzpr nežiaduce účinky alebo sa vám vrátila bolesť ja užívaa 2x ráno večer som 5mesiacov 6 mesiac vysadzala som no počas celého obdobia brania tohto leizku som mala len také ospalosť a to na začiatku užívania krútenie hlavy no neviem ci je dobre vysadiť no postupne potom úplne ako riešili vy sami 😏🤔názory a účinky po vysadení.... bolesti sa vám vrátili po vysadením ste mali?