Ktorý sirup na vlhký kašeľ je chutný a dieťa nebude mať problém ho užiť?

Zodpovedané
30. apr 2024

Dobrý deň,

sladučký ochutený sirup dcérka odmieta. Vracia zo všetkých liekov, ktoré nám doktorka predpísala. Jej nechutia. Sama som ich ochutnala a boli dosť zlé aj pre mňa.

Ktorý sirup na vlhký kašeľ je chutný a nie je problém ho vypiť?

Dcéra ho potrebuje najskôr ochutnať.

Ďakujem

Dobrý deň,

ďakujem Vám za otázku.

Je to veľmi individuálne. Chuť každého sirupu si viete overiť pred kúpou. Pokiaľ dcére nerobia sirupy dobre, tak vyskúšajte kvapky alebo aj tablety.

Prajem vám všetko dobré!
PharmDr. Lenka Čorbová
farmaceutka
IG: doktorka_farmacie