Je možné pripojiť na Thule Urban Glide 2 aj inú vaničku?

Zodpovedané
18. mar 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíka Thule Urban Glide 2.

Je možné pripojiť na Thule Urban Glide 2 aj inú vaničku?

Kočík sa mi páči veľmi konštrukciou. Len ma odrádza, že dieťatko sa nám narodí v lete a nechceme čiernu farbu.

Ak to nie je možné, tak aký dizajnovo podobný kočík odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

na kočík Thule Urban Glide 2 nemožno pripojiť vaničku inej značky. Mamičky to však riešia napr. hand-made ozdobným pásom na vonkajšiu stranu vaničky či clonou na striešku. Vyzerá to veľmi pekne. 🙂

Thule je za mňa najkrajšia trojkolka, takže je ťažké nájsť niečo podobné a ešte k tomu s farebnou vaničkou.

Šedú a modrú vaničku má napríklad Baby Jogger City Elite 2.

Najviac farebných variantov má kočík TFK Mono, tak sa naň pozri. Možno Ťa zaujme. 🙂 Oproti Thule má výhodu, že z vaničky je možné urobiť obojsmerný športiak pre menšie dieťa.

Ja osobne by som skúsila "vylepšiť" vaničku od Thule. Získaš tak originálny kúsok podľa svojho vkusu.

Držím palce vo výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia