Môžem dostať hypotéku, keď je dom písaný na niekoho iného?

Zodpovedané
3. máj 2024

Dobrý deň,

chcem sa informovať?

Môžem dostať hypotéku, keď je dom písaný na niekoho iného?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak Vám podpíše záložné právo, tak áno. Neviem však, či ide o kúpu nehnuteľnosti, ktorá je vo vlastníctve niekoho iného (takto to ide v každej banke), alebo či ide o založenie nehnuteľnosti vo vlastníctve inej osoby a iný účel (bezúčelovo, kúpa inej nehnuteľnosti, výstavba inej nahnuteľnosti a podobne). V tomto druhom prípade to nepôjde v každej banke na trhu.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk